TERA BEKLENEN AÇIKLAMAYI YAPTI EN SONUNDA

Yayınlandı: 13 Ocak 2012 malagand tarafından mmorpg içinde

En Masse resmen gelecek için kapalı beta kayıt MMORPG  TERA açtı . “Önizleme olaylar” olarak adlandırılan, her kapalı beta aşamasında kapalı beta açık beta test aşaması biten olay, kendi davet gerektirecektir.

TERA kapalı beta üzerinden başkanı kayıt için TERA forum web sitesi ve e-posta adresinizi girin.

  • Her birinin benzersiz bir davet gerektiren TERA ‘kapalı beta testleri. Her davet için geçerli olup, kapalı beta testi gösterecektir. Bir kereden fazla e-posta adresi göndererek bir davetiye alma şansınızı artırmak olmayacaktır.
  • Davetler  TERA rasgele seçim dayanan her olay önce kapalı beta testi dağıtılacak.
  • Davetler  TERA ‘ın açık beta test edilecek kadar imzalar herkese dağıtılacak  TERA beta tester.
  • Bizim katıldı  TERA alfa testi, erişim tüm uzatacaktır TERA beta testleri.
  • Biz bir davet güvence ek yöntemler TERA resmi yarışmalar ve hediye olarak ‘kapalı beta testleritanıtacak

    TERA ilk gerçek aksiyon MMORPG. Bu ne anlama geliyor? TERA herhangi bir MMO-maceralar, işçiliği, karmaşık bir komplo, PvP tüm derinliği sağlar ve bir konsol aksiyon oyunu memnuniyeti ve beceri ile ilk kez daha fazla kombine .Daha fazla sekmeyi ve sonra etrafında ayakta ve bir patron alırken bir sandviç yeme ile sınırlı. Nişan yere vurmak ve atlatmak ve saldırıya yol dışına taşımak için gerçek zamanlı tepki, eylem merkezi konum. Olarak TERA , beceri ve madde, tamamen yeni bir MMORPG deneyim için birleştirir . Ama bunun için bizim söylediklerimizle yetinmeyin; düşüncelerini özetlemek için toplumun üyeleri sordu TERA ve onlar bizimle sizinle bu düşünceleri paylaşmak izin . Bu TERA, aslında oynamıştır insanlar için ne anlama geldiğini . Biz kabul edeceğiz düşünüyorum biz oyun denemenizi öneririz. ” TERA ‘eylem tabanlı dövüş sistemi yerine sekme destekli whack-a-mol uykuya olmaz oynarken, aslında oyun oynama deneyimi sağlar klavye ve oynamak için kendinizi nefret olacaktır. ”

    – Fetva ” TERA ‘eylem ile mücadele ciddi bir olumlu bağımlılık meydan sunmak için gidiyor. Bu oyun iyi bir oyun olmak için uğraşıyoruz. ” – Lawlyss ” TERAbir MMO ne olması gerektiğini; dilimleme ve üzerinden yol kavurucu en iyi mücadele mekaniği ile yaşayan, nefes alan bir hikaye var, ben şimdiye kadar gördüğümen iyi MMO oyunu olacak diyebilirim.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s