Dungeon & Dragons Online

Yayınlandı: 21 Mart 2012 malagand tarafından mmorpg içinde

Dungeon & Dragons Online: Şekil-vites Druid kâşifTürbin Eğlence ilk ekran görüntüsü de dahil olmak üzere daha fazla ayrıntı ortaya Dungeon & Dragons Online ‘s yaklaşan Druid sınıfı bugün. Yeni sınıf uzun soluklu MMORPG için ilk genişleme parçası olarak satışa sunulacak Underdark ile Menace .

Doğa ile kendilerini birleştiren, büyücü oyuncular zehirlerden dolaşması gibi, doğal öğeler sert yönlerine dirençleri karşılığında ağır zırh döken. Şekil değiştiren düşmanlar böyle bir Kış Wolf (resimde) veya Dire Bear gibi güçlü yaratıkları arasında morph veya ellerinde elemanlarının güçlere insansı formda kalabilirler. Tüm bu standart silahların çeşitli sallayan süre.

Druid arketipinin DDO enkarnasyonu tipik “tüm esnaf jack, hiçbiri ana” veya daha güçlü bir karakter olacak eğer görülecektir.

Free-to-play normları ile tutunan, benzersiz bir sınıf VIP oyuncular ya da bir üst sınıf olarak satın alınabilmesi için ücretsiz olacak. Geçmişte, Türbin genellikle oyuncular diğer yollarla premium içerik kazanmak için izin verdi.

Sen hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz Underdark ile Menace az serimlemektedir kapsama ya daresmi sitesi . Underdark ile Menace 25 Haziran olacak.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s